Proběhl EPIC meeting

07.02.2022
Proběhl EPIC meeting

V neděli 30. 1. 2022 proběhl EPIC meeting. Jde o událost, při které se schází zástupci všech členských organizací Young Pirates of Europe, kde jsme společně s dalšími evropskými organizacemi mladých pirátů, například ze Švédska nebo Finska, členy. Setkání letos proběhlo v on-line formě kvůli nepříznivým pandemickým podmínkám.

Mimo diskuzi o směřování a vnitřního fungování organizace proběhla také volba nového předsednictva. Mladé Pirátstvo, jakožto zástupce českých mladých pirátů a pirátek, obsadilo v radě 3 místa. Na post Prezidentky byla po roce znovuzvolena Šárka Václavíková, v pozici pokladníka organizace bude nadále pokračovat Matěj Bělohoubek. V předsednictvu nově zasedne jako řadový člen i Filip Křistek. Mimo českou Pirátku a dva Piráty byli zvoleni také zástupci švédských a řeckých mladých pirátů. Všem úspěšným kandidátům přejeme mnoho štěstí do dalšího volebního období a těšíme se na pokračování mezinárodní spolupráce!

Další Aktuality

Vejška k nezaplacení: dostupné a důstojné vysokoškolské bydlení
22.05.2024

Vejška k nezaplacení: dostupné a důstojné vysokoškolské bydlení

Jak může dostupnost a kvalita bydlení ovlivnit jeho studijní úspěchy, duševní pohodu a celkovou životní zkušenost? Právě tato témata jsme otevřeli na našich panelových debatách „Vejška k nezaplacení“, které se konaly v různých městech České republiky. Jak probíhaly?