Georgia Hejduková

Předsedkyně rady Mladých Pirátů

Georgia Hejduková

Georgia Hejduková (* 13. března 2000) je studentka ekonomie se zájmem o lidská práva. Kromě práce pro Pirátskou stranu se věnuje neziskovým projektům

V roce 2018 založila a do roku 2020 vedla na základě vlastní zkušenosti se šikanou projekt Zastavme šikanu, který se zabýval problematikou a prevencí šikany na školách a ve společnosti. Dále se věnuje novinařině a psaní. Rovněž se podílí na organizaci různých studentských iniciativ, například Středoškolského sněmu Hlavního města Prahy a v minulosti třeba České středoškolské unie. Má za sebou zkušenosti z neziskové organizace Amnesty International, kde se podílí na vzdělávání proti diskriminaci a působí jako mládežnická delegátka. Za tyto činnosti dostala ocenění TOP 25 Středoškolák roku.

V Pirátské straně se od roku 2018 angažovala zejména v komunální politice na Praze 6, kde se zabývala spolkovou činností, analytikou a byla také mediální spojkou a starala se o PR místního sdružení, kandidovala také do zastupitelstva jako vůbec nejmladší v obvodu. Dále členkou MRT lidská práva, kde zabývá zejména rovnoprávností a LGBT právy. Je také jednou z předsadíjících CF. V roce 2020 byla asistentkou Adély Šípové v úspěšné volební kampani do Senátu ČR. A od října pro ni dělá odbornou konzultantku Od června 2020 působí také jako místopředsedkyně rozhodčí komise KS Praha.

Mladé Piráty spolupomáhla obnovit a vytvořila součaný jednací řád. V lednu roku 2021 byla zvolena předsedkyní Mladých Pirátů.

Její odborností je: šikana, lidská práva, LGBT tématika, spolky

Více zde

‏‏‎ ‎

Radek Holodňák

Místopředseda rady Mladých Pirátů

Radek Holodoňák

Radek Holodňák (nar. 7.6. 1993) je zakládajícím členem Místního sdružení Pirátů v Žatci, v němž působil jako předseda a místopředseda.

K Pirátům vstoupil v prosinci 2012. Od března 2013 působil v mediálním odboru strany. V průběhu roku 2014 zastupoval vedoucího mediálního odboru. V průběhu let 2015-2016 byl členem Předsednictva krajského sdružení Ústeckého kraje.

Od října 2020 pracuje jako krajský asistent poslance Františka Navrkala zvoleného za Ústecký kraj.

Maturoval na Gymnáziu Žatec. Vystudoval bakalářský obor Studium humanitní vzdělanosti a magisterský obor Obecná antropologie - Integrální studium člověka na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy.

Na téže fakultě od října 2019 působí jako doktorand a učitel. Jeho specializací je antropologie práce. Vedle toho podniká v oblasti audioprodukce a vede Koridor, filozofický spolek při FHS UK, z.s.

Více zde

‏‏‎ ‎

Josef Bouše

Člen rady Mladých Pirátů

Josef Bouše

Josef Bouše (*18. ledna 1998, Příbram) studoval v oboru informačních technologií. Na škole se zaměřoval na IoT, programování a sítě. Mimo běžné studium se také účastnil nebo pomáhal při organizaci místních i mezinárodních akcí jako byl ERASMUS+ nebo EDISON. Aktuálně pracuje jako IT specialista ve větší potravinářské firmě. Ve volném čase se věnuje informačním technologiím, ale rád si zahraje karetní hry jako jsou Magicky a jim podobné nebo dračí doupě. Většinu volného času však věnuje rodině a politice.

Do Pirátské strany vstoupil v roce 2017. Je předsedou místního sdružení v Příbrami, kde je i aktivním členem dopravní komise. V roce 2019 byl zvolen do předsednictva krajského sdružení a také se stal členem volebního výboru pro krajské a senátní volby 2020.

Více zde

‏‏‎ ‎

Tomáš G. Jarkovský

Člen rady Mladých Pirátů

Tomáš Guth Jarkovský

Tomáš Guth Jarkovský (*1996)

Tomáš je členem Pirátů od jara 2019 a je členem místního sdružení Českobudějovicko. Ve straně se realizuje v zahraničním odboru jako zástupce vedoucího a také je hlavním koordinátorem týmu Mladých Pirátů.

Tomáš pochází z jihu Čech z města Borovany, ale již od roku 2015 studuje, žije a pracuje v Praze.

Vystudoval všeobecně zaměřené Biskupské gymnázium v Českých Budějovicích a v současnosti studuje informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy.

V současnosti pracuje pro poslanecký klub Pirátů, a to od listopadu 2017, kde nejprve působil několik měsíců jako asistent tajemníka, a následně se výběrovým řízením dostal na pozici Pravé ruky poslance Františka Kopřivy. Pro Františka Kopřivu vyřizuje administrativu, organizuje jeho čas a kalendář a připravuje některé veřejné výstupy. Také se podílí na Františkovo feministických, lidskoprávních, a některých zahraničních agendách a je lidskoprávním kontaktem sněmovního resortního týmu EZO - Evropa, zahraniční a obrana.

Ve volném čase se primárně věnuje tvorbě a organizaci larpů (např. spoluautorství vzdělávací rolové hry Čára). Mimo to mezi jeho zájmy patří kinematografie, fotografie a počítačové i stolní hry. Pravidelně se také účastní evropských neformálně vzdělávacích kurzů zaměřených na seberozvoj, stejně tak jako různých politických školení.

Politické názory podle USAcentrických 8Values: https://goo.gl/9mFHe7

Více zde

‏‏‎ ‎

Tadeáš Štěpka

Člen rady Mladých Pirátů

Tadeáš Štěpka

Tadeáš Štěpka (16 let) je studentem všeobecného víceletého gymnázia v Praze. Mezi jeho záliby patří politika, kterou se snaží přiblížit svým vrstevníkům nejen na svém instagramovém profilu a historie, jejíž znalost mu dokonce párkrát dopomohla k menším úspěchům v dějepisných soutěžích. Jinak je sportovní nadšenec, na soutěžní úrovni se věnuje triatlonu.

K Pirátům se dostal na začátku roku 2019, před kampaní k volbám do Evropského parlamentu ve které jako dobrovolník vypomáhal. Tento druh zapojení se do politického procesu ho jako osobu bez volebního práva velmi zaujal, a tak vypomáhal i v dalších následujících kampaních, jen jak to bylo možné.
Od začátku ho lákala myšlenka pirátské mládežnické organizace a tak se po jejím znovuobnovení velmi rád zapojil a dokonce byl na fóru Mladých Pirátů 2021 zvolen do jejich rady jako řadový člen. Velmi se těší z této možnosti, kterou mu Mladí Piráti dali, protože si myslí, že občanská aktivita mladých lidí je velmi důležitá a z pozice v radě by ji chtěl podporovat.

Více zde

Matice odpovědností rady Mladých Pirátů
Georgia Hejduková Tomáš G. Jarkovský Tadeáš Štěpka Radek Holodňák Josef Bouše
Vedení schůzí A R R R R
Vedení schůzí Rady A R
Zajišťování learningu a rozvoje R R A
Mediální tým R A R
Kontakt s jinými organizacemi R R A
Administrativa, moderace fora A R
Kontakt se zbytkem strany R A R
Spojka mezi YPE a MPi R
Vítání nováčků R R A
Hospodář A
Web R A
Newsletter R A R

*A (Accountability) = ten, kdo je zodpovědný za výstup - skládá účty, R (Responsibility) = ten, kdo na tom pracuje*